Головна » Статті » Новини району » Новини старосамбірського району

Футбол. Кубок Лева Броварського змінює прописку
Минулої неділі, 12 серпня 2012 року, епіцентром спортивних подій на Старосамбірщині було село Скелівка. Саме на стадіоні цього села відбувався вже третій за ліком футбольний «Турнір «Пам’яті Лева Рудольфовича Броварського», що цьогоріч проходив за сприяння політичної партії «Удар» Віталія Кличка .
Ідея створення цього турніру належить племіннику Лева Рудольфовича Назару Броварському, а вперше цей турнір було проведено в 2010-му році на стадіоні села Страшевичі. Двічі поспіль перемогу в цьому турнірі здобувала команда Скелівки за що і отримала право два роки поспіль бути господарем даного футбольного дійства. Кожного року стосовно цього турніру з’являється одне питання: - «Чому саме турнір Броварського, адже цей футболіст не мав ніякого відношення до Старосамбірщини?», а відповідь на це питання одне – у 2000-му році Леву Рудольфовичу було присвоєно звання кращого футболіста Львівщини усіх часів, тож цим Лев Рудольфович заслужив щоб його ім’я згадувалося на усіх теренах області. Варто зазначити, що цей турнір для Старосамбірщини є унікальним і унікальність його полягає у двох речах: - по-перше, це єдиний настільки масовий футбольний турнір, що не проходить під егідою районної федерації футболу, носить традиційний характер та ще й із перехідним кубком; - по-друге трофей, за який команди ведуть боротьбу, свого часу належав самому Леву Броварському, (його для турніру подарував Назар Броварський) тож для будь-якої команди є великою честю підняти над головою трофей, що колись побував у руках легенди українського футболу.
У цьогорічному турнірі приймали участь команди: двократний володар «Кубка Лева Броварського» «Космос» /Скелівка/, Збірна команда Конева та Страшевич, «Карпати» /Стара Сіль/ та молода команда із села Завадка. Кожна із цих команд прибула із бажанням здобути перемогу в турнірі, тож численні глядачі, котрих на стадіоні зібралося близько трьохсот чоловік, змогли сповна насолодитися його величністю футболом та отримати насолоду від ігор як своїх улюблених команд так і команд-суперниць. Перед початком змагань учасників та гостей турніру привітали: Назар Броварський, Богдан Антошко та сільський голова Скелівки Володимир Цебеняк. Далі методом жеребкування команди було розбито на півфінальні пари, переможці яких отримали право зіграти у фіналі, а переможені позмагатися за почесне третє місце. У фіналі, як і два роки тому, зустрілися команди Скелівки та Старої Солі і цей фінал міг стати окрасою будь-якого турніру, адже на полі точилася вперта та безкомпромісна боротьба, котру можна охрестити «битвою титанів». Гра була досить рівною, без явної переваги когось із суперників, кожна з команд мала шанси здобути перемогу в основний час, проте переможець фіналу вперше в історії турніру визначався у серії післяматчевих пенальті (основний час 1:1) і ним стала команда «Карпати» /Стара Сіль/, котра й отримала із рук Назара Броварського почесний трофей «Кубок Лева Броварського», диплом та золоті медалі турніру, а також здобула право наступного року провести цей турнір у рідних стінах. Фіналіст турніру команда Скелівки посіла, відповідно, друге місце та отримала срібні медалі, а команда Завадки стала бронзовим призером.
Також на турнірі були нагороджені окремі футболісти у наступних номінаціях:
- Кращим бомбардиром турніру став Михайло Піхур із Завадки;
- Кращим голкіпером – Василь Мартикляс з Конева;
- Кращим гравцем – Володимир Карабан зі Старої Солі.
І наостанок від усіх учасників змагань хочеться висловити вдячність господарям турніру за високий рівень організації цього футбольного дійства, політичній партії «Удар» Віталія Кличка за сприяння в проведенні турніру, а командам-учасницям за яскраву гру.

До зустрічі наступного року на «Турнірі «Пам’яті Лева Рудольфовича Броварського» у селищі Стара Сіль.


Джерело: http://Інформаційний сайт села Конів
Категорія: Новини старосамбірського району | Додав: vasilius77 (15.08.2012) | Автор: Василь Громіш W
Переглядів: 1668 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: