Результати голосування до Старосамбірської районної ради - Увага Вибори!!! - Каталог статей - Старосамбірський район

Старосамбірщина

Категорії розділу

Етюди [2]
Творчість Старосамбірського району
Новини району [7]
Все про Старосамбірський район
Увага Вибори!!! [16]
Все про місцеві вибори в Старосамбірському районі
Статті [9]
Все про Старосамбірський район

Статистика


Онлайн всього: 0
Гостей: 0
Користувачів 0

Каталог статей

Головна » Статті » Увага Вибори!!!

Результати голосування до Старосамбірської районної ради

Бербих Андрій Дмитрович
Баген Іван Степанович
Бараняк Іван Іванович
Басараб Андрій Богданович
Бачинський Володимир Юліанович
-
Березовський Іван Степанович
Білик Іван Васильович
Бонк Орест Едуардович
Вархоляк Іван Васильович
Васюта Володимир Володимирович
Венцик Богдан Романович
Вишиваний Володимир Андрійович
Войт Тарас Григорович 
Гаврик Марія Василівна
Гагалович Михайло Михайлович
Год Микола Михайлович
Гомонко Микола Степанович
Горбовий Володимир Іванович
Горун Василь Васильович
Гриценко Василь Ярославович
Губицький Михайло Іванович
Дацько Степан Степанович
Деркач Василь Степанович
Деркач Тетяна Артемівна
Дудівка Богдана Петрівна
Дук Олена Миколаївна
Дуркалець Микола Йосипович
Жук Ігор Володимирович
Зачко Степан Богданович
Зиблікевич  Любов Петрівна
Зубрицький Роман Михайлович
Іванишин Лідія Богданівна
Кибалюк Федір Федорович 
Кирилич Микола Петрович
Кінаш Ігор Ярославович
Ковальчук Степан Михайлович
Козак Богдан Якимович
-
Корольчук Володимир Леонтійович
Коростенська Марія Петрівна
Курило Ярослав Володимирович
Куцериб Наталія Іванівна
Куць Степан Іванович
Лужецький Микола Володимирович
Луців Володимир Ілліч
Ляхович Олег Орестович
Макар Ігор Іванович
Марадь Ігор Миронович
Матіїв Ігор Дмитрович
Мигляс Любов Іванівна
Місько Микола Тадейович
Морохівський Богдан Степанович
Нестер Михайло Миколайович
Нискогуз Марія  Антонівна
Олійник Наталія Миколаївна
Павлечко Галина Дмитрівна
Пацай Мирон Дмитрович
Піхоцький Ігор Михайлович
Поверляк Роман Іванович
Попович Павло Романович
Прендота Іван Іванович
Пупа Ольга Лук’янівна
Роман Володимир Васильович
Савенко Василь Олексійович
Савка Богдан Михайлович
Савчишак Володимир Євгенович
Скипакевич Михайло Теофанович
Солтис Василь Євгенович
Сольчаник Іларіон Григорович
Стеник Ярослав Мирославович
Стрижак Валерій Олександрович
Сушинський Михайло Йосифович
Терлецька Тетяна Іванівна
Терлецький Олександр Євгенович
Терлецький Юрій Миколайович
Титух Микола Романович
Француз Ярослав Володимирович 
Фурдичко Василь Іванович
Хомич Андрій Іванович
Цебак Семен Іванович
Цегенько Володимир Дем’янович 
Цепенда Микола Володимирович
Шак Ігор Васильович
Шиян Мирон Миколайович
Шпек Володимир Несторович
Юрчик Петро Ярославович
Яворський Cтепан Йосипович
Категорія: Увага Вибори!!! | Додав: Admin (15.11.2010)
Переглядів: 1595 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email:
Код *:

Форма входу

Пошук

Друзі сайту